Olejek regenerujący
kanał słuchowy
100% naturalny
skład
Skuteczność udowodniona klinicznie
Produkt roku 2020 wg
tonosin

Nawet Ty możesz ODZYSKAĆ SŁUCH!

Słuch jest niezwykle ważnym elementem towarzyszącym nam codziennie przez całe życie. Dzięki narządowi słuchu, czyli uszom, możemy słyszeć dźwięki otoczenia, komunikować się z innymi czy słuchać muzyki. To właśnie dzięki niemu, jesteśmy ostrzegani przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami. Ponadto zapewnia nam stały dostęp do informacji. Ubytek słuchu, bez względu na jego wielkość, wpływa na nasz komfort i funkcjonowanie. Mamy trudności z rozumieniem mowy i często musimy prosić o powtórzenie, co jest bardzo uciążliwe. Do tego ciągły ból i zawroty głowy.

Należy pamiętać, że słuch można tracić powoli i przyzwyczajać się do gorszego słyszenia.

Najczęstsze przyczyny utraty słuchu:

 • nieprawidłowa higiena uszu
 • uraz głowy
 • korki woskowinowe
 • hałas uliczny
 • choroby uszu
 • praca w nieustannym hałasie
 • proces starzenia
 • zalegająca woskowina w uchu
 • głośne słuchanie muzyki
 • działanie niektórych leków

Nie bagatelizuj problemu – zastosuj tą innowacyjną metodę, a w pełni odzyskasz sprawność słuchową i komfort codziennego życia!

WYPRÓBUJ TONOSIN

JEDYNE TAKIE KROPLE NA RYNKU

TONOSIN posiada unikalną recepturę, co wyróżnia go na tle innych produktów dostępnych na rynku. Zawiera naturalne i bezpieczne dla zdrowia olejki, które mogą zlikwidować uczucie „zatkanego” ucha i poprawić ostrość i głośność dźwięków.

W jego skład wchodzą:

Prunus Amygdalus
Dulcis Oil
Prunus Amygdalus Dulcis Oil arrow
Mentha Piperita
Oil
Mentha Piperita Oil arrow
Olea Europaea
Fruit Oil
Olea Europaea Fruit Oil arrow

Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Delikatny, lekki olejek, doskonały do pielęgnacji skóry, zmiękcza naskórek, regeneruje komórki i wzmacnia lipidową barierę ochronną skóry.

Mentha Piperita Oil

Olejek eteryczny, który wspomaga procesy zachodzące w kanałach słuchowych, nadając im nowej siły i świeżości działania. Posiada właściwości o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym.

Olea Europaea Fruit Oil

Olejek, który rozpuszcza i pomaga usuwać zanieczyszczenia, uelastycznia i odżywia naskórek, pozostawia na niej film ochronny, poprawia ukrwienie skóry oraz wspomaga procesy zachodzące w uchu.

WYPRÓBUJ TONOSIN

JEDYNE TAKIE KROPLE NA RYNKU

TONOSIN posiada unikalną recepturę, co wyróżnia go na tle innych produktów dostępnych na rynku. Zawiera naturalne i bezpieczne dla zdrowia olejki, które zlikwidują uczucie „zatkanego” ucha i poprawią ostrość i głośność dźwięków. W jego skład wchodzą:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Delikatny, lekki olejek, doskonały do pielęgnacji skóry, zmiękcza naskórek, regeneruje komórki i wzmacnia barierę lipidową ochronną skóry.

Mentha Piperita Oil

Mentha Piperita Oil

Olejek eteryczny, który wspomaga procesy zachodzące w kanałach słuchowych, nadając im nowej siły i świeżości działania. Posiada właściwości o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym.

Olea Europaea Fruit Oil

Olea Europaea Fruit Oil

Olejek, który pomaga rozpuszczać i usuwać zanieczyszczenia, uelastycznia i odżywia naskórek, pozostawia na nim film ochronny, poprawia ukrwienie skóry oraz wspomaga procesy zachodzące w uchu.


Połączenie tych składników pozwoliło stworzyć bogaty w witaminy i mikroelementy preparat, który nawilży, poprawi ukrwienie i wzmocni barierę ochronną, a także zadziała przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. To środek, który dzięki swoim właściwościom będzie wspierał regenerację kanału słuchowego i zagwarantuje odzyskanie mocnego słuchu. Dzięki niemu pozbędziesz się szumów i dyskomfortu w kanale słuchowym. Wraz z początkiem stosowania kropli Tonosin, zniknął wszystkie Twoje problemy, a Ty rozpoczniesz nowy, lepszy rozdział w swoim życiu!

Nanieś olejek na wacik.

Nanieś olejek
na wacik

Przetrzyj małżowinę.

Przetrzyj
małżowinę uszną

Powtarzaj dwa razy dziennie.

Stosuj dwa
razy dziennie

Korzyści stosowania Tonosin:

 • Likwiduje ból i dyskomfort
 • Eliminuje szumy, trzaski, piski oraz dźwięki niepożądane
 • Poprawia ostrość, głośność i czytelność dźwięków
 • Pozwala wychwytywać dotychczas niesłyszane dźwięki otoczenia
 • Umożliwia prowadzenie rozmów w tłumie
 • Podnosi słyszalność szeptów i wzmacnia ich sygnał
Tonosin

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO:

Stara cena: 358 PLN
Nowa cena: 179 PLN
Zamów tutaj

Suplement jest dostępny bez recepty. Można go stosować bez względu na płeć, wiek czy rodzaj ubytku słuchu. Składniki preparatu są w pełni naturalne, nie zawierają żadnej chemii i są całkowicie przyjazne organizmowi. Wystarczy regularnie stosować, a efekt będzie odczuwalny już po kilku dniach. Systematycznie stosowanie i przestrzeganie zasad kuracji pozwoli na stopniowy powrót do słuchu. Mówiąc inaczej, żeby odzyskać mocny słuch, potrzebujesz środka, który działa kompleksowo. Taki jest właśnie Tonosin. Rekomendowana kuracja trwa 4 tygodnie.

Potrójna gwarancja

 • 1. Jakości – receptura Tonosin to naukowo dobrana kombinacja składników pozyskanych zgodnie z najwyższymi normami jakości.
 • 2. Zadowolenia – nasi Klienci potwierdzają wysoką skuteczność receptury Tonosin.
 • 3. Czasu – szybka dostawa i szybkość działania. W ciągu 24h od zamówienia przesyłka będzie w Państwa rękach. Równie szybko od pierwszego zastosowania, nastąpi znaczna poprawa.
Tonosin

Zadbaj o swój słuch!!!

Stara cena: 358 PLN
Nowa cena: 179 PLN
*Dyskrecja gwarantowana